Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování v San Cesareo. Najděte si jeden z hotely, apartmány a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí San Cesareo, kde najdeme města Zagarolo, Colonna, Rocca Priora, Monte Compatri a Gallicano nel Lazio.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Casal D'upupa 

Foto: Casal D'upupa
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
83 %

Casal D'upupa is set in San Cesareo, right next to Zagarolo Train Station, which is a 15-minute train ride from Rome centre. Free WiFi is featured and free private parking is available on site. Rooms are equipped with a flat-screen TV.

Hotely v okolí San Cesareo

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v San Cesareo jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí San Cesareo. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od San Cesareo.


2. Palestrina - Valmontone B&B 

Foto: Palestrina - Valmontone B&B
Lokalita: Palestrina
Vzdálenost: 5.1 km
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
77 %

Offering free Wi-Fi and free parking, Palestrina – Valmontone B&B offers simple rooms with an LCD TV and a varied breakfast. It is located in Palestrina, a 30-minute drive from Rome.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby45 - 65 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj
osoby99 - 99 EUR za noc

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: